Szybki kontakt

Patryk Zarzycki
tel.:  694 033 112
mail: kontakt@djzarzyk.pl

Najbliższe wydarzenia

Polecam

Księga wpisów

Hello! 2. września 2012! Goście weselni: "Na weselu było super, ale na poprawinach jeszcze lepiej!" Dziękujemy za świetne poprowadzenie imprezy. Gości aż trzeba było wyganiać z poprawin, bo tak dobrze się bawili przy Twojej muzyce. Jeśli chodzi o muzykę to pierwsza klasa, jeśli chodzi o DJ - jest na 5+! Każdemu polecamy! Pozdrawiamy :)

~ Julka i Maniek

z pełną świadomością i chęcią stwierdzam, że nasze poprawiny prowadzone przez Patryka nie mogły być lepsze! Ludzie tak wspaniale się bawili, że nie chcieli pójść do domu, tym samym poprawiny skończyły się ok. 2 w nocy :) Dj Zarzyk od początku prowadził imprezę i zachęcał ludzi do zabawy, dzięki czemu nie było tego momentu przestoju, który często zdarza się na poprawinach, że ludzie siedzą jedzą i piją i zaraz wracają do domu. U nas było zupełnie inaczej bo parkiet był ciągle pełen i to od najmłodszych do najstarszych uczestników imprezy :D Bardzo fajne zabawy prowadzone przez dj-a pozwoliły gościom się wyluzować i nabrać ochoty na kolejną imprezę :D Bardzo dziękujemy to była naprawdę wspaniała i niezapomniana noc :)

~ Dorota Zadarnowska

Dziekujemy bardzo! Polecamy z czystym sumieniem, Patryk poprowadził nasze wesele tak, że goście do dnia dzisiejszego pytają o niego są zachwyceni. A my jesteśmy szczęśliwy, że na tak uczciwego dj trafiliśmy i tak zdolnego:) Dziękujemy Ci bardzo !!!!!!!!!!!!:)

~ Ania i Marcin wesele 01-09-2012

DJ ZARZYK grał u nas na poprawinach. Był rewelacyjny, dobrał znakomicie repertuar muzyczny oraz szereg zabaw dla gości. Nikogo nie trzeba było wyciągać na siłę na parkiet, wszyscy chętnie się z nim bawili. Żałujemy, że nie wzieliśmy Go również na welele. Wszystkim serdecznie polecamy!

~ Olga i Mateusz

Najlepszy DJ na każdą okazje.! Serdecznie polecam, Nasz półmetek poprowadził tak , że nikt nie "podpierał ścian" , lecz bawił sie od samego początku do końca. ;))

~ Oliwia, ZSS Wołów

Nie pamiętam kiedy uczniowie SP6 bawili się tak dobrze. Dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole poprowadzona przez DJ ZARZYKA jest wspominana do dziś. Już następnego dnia padały pytania „kiedy następna dyskoteka?”. Wielką atrakcją były oprócz granych hitów, kolorowe, migoczące światła, dymy i fala baniek mydlanych. Rodzice naszych maluchów też się przyznali, że nogi same uciekały do tańca i dyskretnie kołysali się w rytm muzyki. Ps. Wspomnianą imprezę DJ ZARZYK poprowadził charytatywnie i wielkie dzięki Mu za to. Biletem wstępu na dyskotekę była karma dla zwierząt, którą przekażemy do schroniska dla zwierząt„Tara”. Zebraliśmy bardzo, bardzo dużo karmy. Organizatorzy akcji z Sarą na czele jeszcze raz dziękują. Edyta Pastusiak

~ Edyta Pastusiak

Nasze wesele poprowadzone przez Dj Zarzyka było świetne. Wszyscy goście razem z nami bawili się do rana, a parkiet ani chwili nie był pusty. Muzyka dobrana zarówno dla 16-stki jak i 60-tki. Zabawa z Dj Zarzykiem zdecydowanie lepsza jak przy nie jednej orkiestrze.

~ Marta i Łukasz

Ja nie będę się rozpisywał, zawsze jest bardzo konkretnie na imprezach u Zarzyka ;) Pozdro!!!

~ Lewy

Patryk prowadził nasze wesele, potrafi zabawić i rozruszać gości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru którego dokonaliśmy. W 100% godny polecenia. Pozdrawiamy Ewelina i Łukasz

~ Ewelina

Dj Zarzyk to profesjonalista. Wspaniale oprowadził nasze wesele! Chętnie pomógł nam w wyborze piosenki na podziękowania dla Rodziców, doradził zabawy na oczepiny oraz bez problemu dobierał repertuary muzyczne - każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Jeżeli jeszcze wahacie się z wyborem Dj-a to serdecznie polecamy Zarzyka! :) zabawa przy Jego sprzęcie muzycznym i talencie nie może się nie udać :)

~ Kamila i Sebastian