Szybki kontakt

Patryk Zarzycki
tel.:  694 033 112
mail: kontakt@djzarzyk.pl

Najbliższe wydarzenia

Polecam

Księga wpisów

Bardzo dziękujemy za nader profesjonalne, pełne wyczucia sytuacji poprowadzenie naszego wesela! Świetnie się z Panem współpracowało od pierwszych kontaktów do samego świtu i fantastycznie Pan zabawiał nas i naszych Gości. Bardzo polecamy wszystkim usługi Pana Patryka - DJ ZARZYKA! Pełna klasa! Świetna muzyka i sprzęt! Kapitalne prowadzenie jako wodzirej! Lista superlatywów się nie kończy... Jesteśmy Panu bardzo wdzięczni!!! Ela i Michał (20.04.2013 r.)

~ Ela i Michał

Dziękujemy za świetnie poprowadzoną imprezę poprawinową! Goście zachwyceni, starsze pokolenie przekonało się do Dj-a i bawiło się na równi z młodym. Muzyka i prowadzenie na wysokim poziomie! Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :)

~ Zygmunt i Marysia

Profesjonalny DJ, który poprowadził nasze wesele do białego rana. Wszyscy zachwyceni, muzyka jaką lubimy, światła i indywidualna wodzirejka. Jest przemiły, sympatyczny, elastycznie przechodzi przez kolejne etapy imprezy. Fajnie śpiewa i do tego przystojny :) Pozdrawiamy i dziękujemy.

~ Asia i Rafał

Poprawiny, które trwały 14 godzin!!!-niemożliwe?!-a jednak... Najpiękniejsze chwile naszego życia uświetnione tak, że aż brak nam słów :) Raz jeszcze serdecznie dziękujemy, a wszystkim przyszłym NOWOŻEŃCOM polecamy "Projekty X"-szczegóły u Zarzyka :) pozdrawiamy serdecznie :)

~ Martyna i Bernard

Dj Zarzyk to naprawdę człowiek stworzony do prowadzenia imprez weselnych, urodzinowych, karnawałowych, dyskotekowych itp. Współpracowałam z nim i naprawdę polecam . Jest osobą kompetentną, z wyczuciem rytmu i taktu i rozbawi nie jedną osobę ale nawet i całe wesele. Pozdrawiam i polecam serdecznie

~ Fotograf "Madan"

Organizacja własnej 18-stki to dosyć stresujące przedsięwzięcie. Trzeba zadbać o gości, aby każdy dobrze się czuł, najadł a przede wszystkim dobrze się bawił. Odpowiedzialność za "zabawianie" uczestników przyjęcia, zrzuciłam własnie na Dj Zarzyka- wyszło rewelacyjnie. Jeśli chodzi o repertuar muzyczny- spełnił każde moje życzenia. I przede wszystkim organizował różne zabawy, które potrafią skończyć się niezapomnianym upadkiem :)

~ Paulina

Śmiało można powiedzieć, że dzięki Patrykowi nasze wesele to była tak naprawdę wspaniała dwudniowa impreza, na której nie zdarzyło się, aby parkiet świecił pustkami. Zarówno samo wesele jak i poprawiny były rewelacyjne. Muzyka, przy której każdy się bawił, zabawy i tańce grupowe, w których każdy uczestniczył i oczepiny, podczas których każdy się śmiał :D DJ Zarzyk to profesjonalista w każdym calu i skorzystanie z jego usług jest gwarancją świetnej zabawy. POZDRAWIAMY!!! :)

~ Ola i Rafał

Hej, polecam jak najbardziej, Dj Zarzyk grał niedawno na moim wieczorze panieńskim i dzięki temu i oczywiście moim wspaniałym dziewczynom nie zapomne go do końca życia:D także gorąco polecam, nikt na pewno nie będzie zawiedziony, poniewaz trafia on w każde gusta!;)

~ Justyna G

Polecamy gorąco Patryka na wszelkiego rodzaju imprezy. Profesjonalne prowadzenie naszego wesela goście wspominają do dziś . Jest przesympatycznym wesołym i bawiącym towarzystwo dj-em oraz wodzirejem. Muzyka dostosowana do każdego wieku, goście balują jak szaleni do samego rana :) dzięki Patryku jeszcze raz Beata i Marek

~ Beata i Marek

Patryk, bardzo dziękujemy za przepięknie poprowadzenie naszego wesela. Wszyscy byli zachwyceni, a w szczególności goście z Turcji:) Program oczepin każdemu przypadł do gustu, jednym słowem jesteś niesamowity i lepiej wybrać nie mogliśmy! Pozdrawiamy Cię serdecznie!

~ Ula